RU

Влада підриває суверенітет України, - Світовий конгрес українців

19.08.2011, 13:48
Влада підриває суверенітет України, - Світовий конгрес українців - Фото
d117b208e09427a6f8582c7146596734.jpg

Влада підриває суверенітет України, - Світовий конгрес українців

Президент Світового конгресу українців Євген Чолій заявляє, що чинна влада підриває суверенітет України, а також досягнення демократії.

"З приходом у 2010 році нової влади в Україні було значно змінено державну політику з багатьох напрямів. Нинішні владні структури підривають суверенітет України і здійснюють наступ на досягнення демократії", - сказав Чолій, виступаючи на V Всесвітньому форумі українців у п'ятницю в Києві, якого цитует Інтерфакс-Україна.

Чолій навів як підтвердження своїх слів підписання харківських угод із Російською Федерацією в квітні минулого року, а також "відкрите переслідування політичних опонентів". "Перш за все, колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і дванадцяти чиновників її уряду", - сказав він, назвавши дії влади стосовно Тимошенко політично вмотивованими і "боротьбою з демократією".

Чолій також вважає наступом на демократію ухвалення закону про використання червоного прапора, тиск на ЗМІ, порушення демократичних стандартів під час останніх місцевих виборів, "що ставить під серйозні сумніви демократичність проведення майбутніх парламентських виборів".

Всесвітній форум українців відбувається кожні п'ять років у Києві, цього року він триватиме 19-21 серпня. На форум заявлено 300 делегатів із 36 країн.

На форумі член президії Дмитро Павличко повідомив про те, що напередодні заходу звертався до адміністрації президента з проханням включити до привітання глави держави обіцянку звільнити Дмитра Табачника з посади міністра освіти. Він звернувся до міністра закордонних справ Костянтина Грищенка, який зачитував привітання Віктора Януковича, зі словами, що в привітанні бракує цього абзацу, на що зал відреагував тривалими оплесками.

На порядку денному форуму було заплановано півгодинний виступ президента України Віктора Януковича, однак той не прибув на форум.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини