Влада не відзначатиме День Свободи

19.11.2010, 10:35
Влада не відзначатиме День Свободи - Фото
570de34184859163fd5fd3952240ce4e.jpg

Адміністрація Президента України не готує заходів до річниці "помаранчевої" революції. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман

Влада не відзначатиме День Свободи

Адміністрація Президента України не готує заходів до річниці "помаранчевої революції" - Дню Свободи. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Заходи до Дня свободи - це якось по-радянськи. Свобода - це така справа, що кожний повинен бути вільним у виборі святкування", - сказала Г.Герман, зазначає "Сєгодня".

Крім того, В.Янукович понеділок проведе у Брюсселі, на саміті Україна-ЄС.

Нагадаємо, День Свободи встановлений у листопаді 2005 року Указом В.Ющенка з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, враховуючи історичне значення революційних подій осені 2004 року, які засвідчили волелюбність українського народу, його прагнення до свободи і демократичних цінностей, а також на підтримку ініціатив громадськості.

День Свободи присвячений подіям, пов'язаним з президентськими виборами 2004 року і що отримав назву "помаранчева революція".

21 листопада 2004 року відбувся другий тур виборів Президента України. У виборчому бюлетені стояло два прізвища - Ющенко і Янукович. Згідно із заявами представників опозиційного кандидата (Ющенко) і численних спостерігачів, голосування пройшло з масовими порушеннями законодавства.

Опівночі 22 листопада 2004 року керівники коаліції "Сила народу" на майдані Незалежності у Києві продовжили мітинг, початий напередодні ввечері. Прозвучав заклик до тих, що зібралися, повернутися вранці і привести з собою ще по 10 осіб на знак протесту проти фальсифікації виборів. До 03:00 години ночі представники "Часу" встановили на Майдані біля консерваторії перші намети.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Свята: День Свободи>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЖизнь из пробирки. Откуда берутся дети