RU

Влада не відзначатиме День Свободи

19.11.2010, 10:35
Влада не відзначатиме День Свободи - Фото
570de34184859163fd5fd3952240ce4e.jpg

Влада не відзначатиме День Свободи

Адміністрація Президента України не готує заходів до річниці "помаранчевої революції" - Дню Свободи. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Заходи до Дня свободи - це якось по-радянськи. Свобода - це така справа, що кожний повинен бути вільним у виборі святкування", - сказала Г.Герман, зазначає "Сєгодня".

Крім того, В.Янукович понеділок проведе у Брюсселі, на саміті Україна-ЄС.

Нагадаємо, День Свободи встановлений у листопаді 2005 року Указом В.Ющенка з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності, враховуючи історичне значення революційних подій осені 2004 року, які засвідчили волелюбність українського народу, його прагнення до свободи і демократичних цінностей, а також на підтримку ініціатив громадськості.

День Свободи присвячений подіям, пов'язаним з президентськими виборами 2004 року і що отримав назву "помаранчева революція".

21 листопада 2004 року відбувся другий тур виборів Президента України. У виборчому бюлетені стояло два прізвища - Ющенко і Янукович. Згідно із заявами представників опозиційного кандидата (Ющенко) і численних спостерігачів, голосування пройшло з масовими порушеннями законодавства.

Опівночі 22 листопада 2004 року керівники коаліції "Сила народу" на майдані Незалежності у Києві продовжили мітинг, початий напередодні ввечері. Прозвучав заклик до тих, що зібралися, повернутися вранці і привести з собою ще по 10 осіб на знак протесту проти фальсифікації виборів. До 03:00 години ночі представники "Часу" встановили на Майдані біля консерваторії перші намети.

Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>
Свята: День Свободи>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини