RU

Влада хоче звинуватити організаторів протестів у наркоторгівлі?

19.11.2010, 16:35

Влада хоче звинуватити у наркоторгівлі штаб організаторів акцій протестів підприємців. Одному з організаторів підприємницьких акції протесту проти Податкового кодексу в Хмельницькому Тетяні Ковалевській підкинули наркотики. Про це заявила народний депутат з фракції НУНС Ксенія Ляпіна.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "За Україну!", К.Ляпіна зазначила, що організатора акції затримали у четвер у другій половині дня і до цього часу утримують у відділенні міліції.

К.Ляпіна зазначила, що МВС не дає змоги адвокатам Т.Ковалевської ознайомитися з матеріалами, на підставі яких вона була затримана. Також не повідомляється про порушення кримінальної справи. "Влада своєрідно помітила підприємницькі акції. Зараз починається процес переслідування пікетувальників. З одного боку, заарештовують активістів, звинувачуючи їх у порушенні громадського порядку", - сказала вона.

"З іншого боку, чудово розуміючи, де джерело організації цієї акції, однієї з активісток штабу пікетувальників у Хмельницькому підкинули наркотики", - додала К.Ляпіна.

На її думку, "ми повертаємося в 90-ті роки - коли людину ні за що можуть "взяти", то робляться такі речі".

Народний депутат повідомила, що підприємців зараз звинувачують у тому, що ніби штаб займається наркоторгівлею, а не організацією акцій. "Це робиться для того, щоб налякати їх і розбити їх роботу, щоб вони не могли більше координувати діяльність тисяч підприємців", - переконана вона.

К.Ляпіна заявила, що партія "За Україну!" направить з цього приводу запити з вимогою недопущення фальсифікації справи, буде всіляко захищати підприємців і надавати їм юридичну допомогу.

Ксенія Ляпіна: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини