RU

Влада атакувала бізнес бютівця Жеваго

11.07.2011, 16:57
Влада атакувала бізнес бютівця Жеваго - Фото
027b85afcbaacef865368bce0dd037de.jpg

Влада атакувала бізнес бютівця Жеваго

Услід за проникненням і виїмкою документів на заводі Росава, співробітники СБУ почали виїмку документів в центральному офісі банку Фінанси та Кредит у Києві. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив Максим Прасолов, голова прес-служби групи компаній Фінанси та Кредит, яка об'єднує активи бізнесмена і політика, народного депутата від Блоку Юлії Тимошенко Костянтина Жеваго (на фото).

"Таке ж відбувається в центральному офісі банка Фінанси та Кредит. Люди в масках, озброєні автоматами, здійснюють виїмку документів прямо зараз, - сказав Прасолов. - Це, в принципі, відбувається по підприємствах групи".

"У нас немає припущень, з чим це може бути пов'язано. Вони посилаються на якусь кримінальну справу, але ніякої кримінальної справи відносно підприємств не було", - додав голова прес-служби.

Зі слів Прасолова, абсолютно незрозумілий сам факт участі співробітників СБУ в слідчих діях. "Чому саме це відомство бере участь в слідчих діях по кримінальних справах - незрозуміло. Це що, загроза безпеці України? Чому це не слідча бригада Генпрокуратури?", - задається питанням представник групи.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, в заводоуправління ПАТ Росава (Біла Церква, Київська область) проникли озброєні люди, що представилися співробітниками Служби безпеки. Вони заблокували четвертий поверх будівлі, на якому розміщується служба фінансового директора підприємства, і почали проводити виїмку документів, розказав Прасолов.

Зі слів спікера, невідомі, що представилися співробітниками СБУ, не пред'явили документів, що дають підстави для їх присутності на підприємстві і проведення слідчих дій. "Вони посилаються то на постанову Генпрокуратури, то на постанову суду, але документа ніхто не бачив. Невідомі стверджують, що необхідні документи були надіслані керівництву компанії", - розповів Прасолов.

З його слів, на завод приїхали керівники підприємства і розмовляють з людьми, що представилися співробітниками СБУ.

У компанії заперечують факт передачі керівництву заводу Росава постанови суду або іншого документа, що підтверджує правомірність дій співробітників СБУ.

У той же час, в центральному офісі банка Фінанси та Кредит заперечують зв'язок з подіями на заводі Росава, зазначаючи, що в банку проводиться "стандартна виїмка документів". Там наголошують, що те, що відбувається, не відіб'ється на стабільності роботи фінансової установи.

Протягом декількох років Жеваго входить в число найбагатіших українців. У червні цього року видання Кореспондент оцінило активи нардепа-бютівця у $3,2 млрд., поставивши його на 5-е місце рейтингу "Золота сотня". У березні видання Фокус в своєму рейтингу "200 найбагатших людей України" поставило Жеваго на 6-е місце, оцінивши його активи в $2,675 млрд. У бізнесмена є інтереси в металургії, фінансах, машинобудуванні, АПК, хімпромі.

Денис КАЦИЛО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини