RU

Визволення Тимошенко не достатньо для асоціації, - Чалий

22.04.2013, 14:50
Визволення Тимошенко не достатньо для асоціації, - Чалий - Фото
Валерій Чалий
Звільнення Юлії Тимошенко не стане достатньою умовою для підписання угоди про асоціацію. Однак українській владі не варто залишати питання Тимошенко без уваги. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив член експертної ради моніторингу виконання підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, заступник гендиректора Центру Разумкова  Валерій Чалий

"Європейський Союз виставив критерій, який звучить не як випустити з в'язниці Юлію Тимошенко, а як зупинити вибіркове правосуддя. Я думаю, що питання двох прізвищ - Юрія Луценка та Юлії Тимошенко - нікуди не зникне. Якщо влада думає, що питання Тимошенко залишиться без уваги , то це не так ", - сказав Чалий.

За словами експерта, для європейської сторони буде знаковим, що питання Тимошенко йде в правильному напрямку, якщо пенітенціарна служба прийме рішення про лікування екс-прем'єра за кордоном. "Я думаю, що Тимошенко повинна розраховувати на справедливе рішення української судової системи, але сьогодні розраховувати на таке рішення взагалі не варто. Тому тут пояснювати ситуацію, що спочатку модернізуємо судову систему, а потім випустимо Тимошенко - це не той підхід, який сприйме Європейський Союз . Наша пенітенціарна система може прийняти рішення про лікування Юлії Тимошенко за кордоном", - сказав Чалий.

За його словами, такий крок дозволить Юлії Тимошенко повноцінно вибудувати свою лінію захисту. Також Чалий зазначив, що звільнення Юлії Тимошенко не буде достатньою умовою для підписання угоди про асоціацію. "Є комплекс питань, які Україні необхідно виконати за різними напрямками, це не тільки стосується виборчої системи правосуддя і конкретно Юлії Тимошенко", - підкреслив Чалий.

Нагадаємо, раніше більше 20 жінок-депутатів Верховної Ради попросили голову держави  Виктора Януковича помилувати екс-прем'єра Тимошенко.

Досьє на Валерія Чалого
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини