RU

Візит Венедіктової до Мінська щодо вагнерівців зірвала білоруська сторона - ЗМІ

13.08.2020, 14:19
Візит Венедіктової до Мінська щодо вагнерівців зірвала білоруська сторона - ЗМІ - Фото
Олександр Лукашенко (Фото: Andrej Cukic/ЕРА)

Неприїзд українського генерального прокурора  Ірини Венедіктової до Мінська 9 серпня щодо питання затриманих вагнерівців був обумовлений зривом візиту з боку Білорусі. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов із посиланням на власні джерела серед українських дипломатів.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

За словами Бутусова, Офіс генерального прокурора кілька разів звертався до колег із Білорусі, щоб організувати приїзд Венедіктової до Мінська, але зворотного зв'язку не було. А на проведення спільних заходів без взаємодії з білоруської прокуратурою в української сторони не було повноважень.

На сьогоднішній день Білорусь ухиляється від видачі Україні затриманих під Мінськом вагнерівців - 9 українців, які були в складі ПВК Вагнера. При цьому, клопотання про екстрадицію зазначених найманців білоруська сторона не приймає, мотивуючи це зайнятістю в зв'язку з внутрішніми подіями.

За версією українських дипломатів, Росія може чинити тиск на Білорусь, щоб перешкодити видачі найманців Україні.

LIGA.net направила в Офіс генерального прокурора запит із метою отримання коментарів з цього питання. На момент публікації новини офіційної відповіді отримано не було.

Читайте також: Лукашенко про видачу вагнерівців: нікого не видамо, поки не доведуть провину

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини