RU

Вийде збірник промов Ющенка "До нації"

13.01.2010, 17:36

Національний інститут стратегічних досліджень видав і у п'ятницю презентує книгу Президента України Віктора Ющенка "До нації", яка вміщає 140 вибраних промов глави української держави, виголошених з 2005 до початку 2010 року.

Як повідомляє прес-служба Президента, до книги увійшли промови, виступи і звернення В.Ющенка, що відображають його позицію з найважливіших питань життя і розвитку України. Зокрема на сторінках книжки можна знайти инавгураційну промову В.Ющенка, промову з нагоди Хрещення України-Русі, Незалежності України і Голодомору, а також виступи у Конгресі США, Бундестагу, Кнессете Ізраїля.

Книга промов "До нації" видана тиражем 5 тис. примірників. Передмову написав академік, радник Президента Микола Жулинський. Укладач видання - Данило Лубківський.

На скількох сторінках викладені промови Президента у книзі, не вказується. Однак В.Ющенко відомий своїми місткими виступами. Наприклад, щорічне послання глави держави щодо внутрішньої та зовнішньої ситуації в Україні, опубліковані на сайті Президента, викладені на 16 сторінках формату А-4 (розмір шрифту - 12) і містить 34 тисячі знаків.

Віктор Ющенко: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини