RU

Віце-прем'єр: ЄС сам прийде і запропонує нам членство

27.09.2019, 09:39
Віце-прем'єр: ЄС сам прийде і запропонує нам членство - Фото
Дмитро Кулеба (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба  переконаний, що Україна неодмінно стане членом Європейського союзу, незважаючи на труднощі, які виникають в процесі інтеграції зараз. Про це він розповів в інтерв'ю Європейській правді.

"Я не бачу зараз можливості, щоб ЄС дав нам конкретну фразу про перспективу членства, але бачу можливість прив'язати нас один до одного ще міцніше, після чого Євросоюзу буде набагато легше приймати рішення про членство України. Я взагалі вважаю, що в підсумку це стане неминучим. ЄС сам прийде і запропонує нам членство", - розповів про своє бачення Кулеба.

Читайте також: Кулеба про курс України в НАТО: Тактика буде змінена

За його словами, для цього Україні треба стати для Європи "своїми" - вийти з-під впливу РФ і займати послідовну позицію на геополітичній арені.

"Треба самим перестати бути частиною "русского мира". І саме цим ми зараз займаємося. Треба вийти з політичної сфери інтересів (РФ - ред.), припинити кидатися вліво-вправо, як ми це робили 30 років. Мовляв, тут ми прискорюємо євроінтеграцію, тут гальмуємо, тут ми рухаємося в НАТО, а тут оголошуємо позаблоковість. Ці метання потрібно припинити", - розповів про своє бачення формули успіху Кулеба.

  • Раніше депутат Депутат фракції  Слуга народу, глава підкомітету Ради з держбезпеки і представник Кабміну в парламенті Ірина Верещук заявила, що європейські цінності нібито не збігаються з "традиційними українськими".
  • Пізніше вона прокоментувала процес вступу в НАТО, заявивши, що "не можна йти туди, де нас не чекають". Після того як ця заява викликала хвилю негативної реакції в суспільстві, Верещук пояснила, що вона виступає за інтеграцію в НАТО, а її слова нібито "висмикнули з контексту". Кабмін також виправдав свого представника, заявивши, що її не слова "неправильно трактували".

Читайте також: Кулеба про Зеленського, Меркель і Макрона: Це не рівень особистих образ

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини