RU

Витоки з Держдепартаменту США: Ющенка хотіли усунути?

03.12.2010, 09:40
Витоки з Держдепартаменту США: Ющенка хотіли усунути? - Фото
525a57233cb359b584b38eaf2accaf78.jpg

Витоки з Держдепартаменту США: Ющенка хотіли усунути?
Україна має знати, як у 2005 році хотіли усунути Віктора Ющенка. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат, член парламентського Комітету з питань закордонних справ Тарас Чорновіл, коментуючи витік з Держдепартаменту США.

"Можуть з'явиться документи про те, як у вересні 2005 року дехто бігав у Посольство США з проханням підтримати варіант перевороту і усунення Ющенка", - наголосив Т.Чорновіл.

На думку нардепа, можуть також "сплисти документи, які не у найкращому світлі покажуть команду Віктора Ющенка, тому що будуть матеріали періоду "помаранчевої революції" - до і після неї".

Т.Чорновіл зазначив, що "вже з'являються документи, які б'ють по Юлії Тимошенко, по зв'язках з Могильовичем". "Буде, мені здається, ще більше документів", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що масивний витік секретних дипломатичних документів змусив затремтіти Вашингтон і світові столиці, виявивши обман і ускладнивши стратегічно найважливіші відносини Америки.

Тарас Чорновіл: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини