RU

Виступ Януковича проігнорували 52 народні депутати

07.04.2011, 16:20
Виступ Януковича проігнорували 52 народні депутати - Фото
f45b78015c3b06fed63089fe079209b3.jpg

Виступ Януковича проігнорували 52 народні депутати

Виступ Президента Віктора Януковича у парламенті проігнорували 52 народні депутати, зокрема один член фракції Партії регіонів - Антон Яценко. Про це свідчать результати ранкової реєстрації, розміщені на сайті Ради.

Загалом від Партії регіонів, почесним главою якої є В.Янукович, у сесійній залі були присутні 189 з 190 депутатів. Згідно з даними таблиці реєстрації, серед них був і бізнесмен Ринат Ахметов, який зазвичай пропускає засідання ВР.

Найменше доповідь Президента зацікавила фракцію БЮТ: послухати послання В.Януковича до парламенту не прийшла третина депутатів (32 з 105). Від фракції НУНС виступ глави держави пропустили 12 з 56 парламентаріїв.

Найбільш дисциплінованими виявилися фракції Компартії і Народної партії - вони прийшли до Президента в повному складі (25 і 20 обранців, відповідно).

Від групи "Реформи ради майбутнього" послухати план В.Януковича з модернізації країни прийшли 18 з 20 парламентаріїв.

Позафракційні дали главі держави 17 з 22 слухачів.

Нагадаємо, Віктор Янукович сьогодні вперше звернувся з щорічним посланням Президента України до Верховної Ради. Тема його доповіді "Модернізація України - наш стратегічний вибір" настільки зацікавила чиновників, що послухати його прийшли не тільки депутати, але і міністри на чолі з Прем'єр-міністром Миколою Азаровим, главами Вищого і Конституційного судів, Генпрокурор Віктор Пшонка і керівник СБУ Валерій Хорошковський.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини