RU

Висновок Тимошенко й Луценка кидає тінь на вибори, - США

18.05.2012, 14:54
Висновок Тимошенко й Луценка кидає тінь на вибори, - США - Фото
Крістофер Сміт (фото - ЕРА)
Жовтневі парламентські вибори будуть лакмусовим папірцем для української демократії, а висновок Юлії Тимошенко та Юрія Луценка кидає на них тінь. Про це на слуханнях в Конгресі США "Майбутні вибори України - поворотний момент" заявив голова Комісії США з безпеки і співробітництва в Європі Крістофер Сміт.

Як повідомляє радіо Свобода, Сміт підкреслив, що загальний відступ від демократії в Україні не обіцяє нічого хорошого на майбутніх виборах. За його словами, якщо Тимошенко, Луценко та інші ув'язнені чиновники не будуть звільнені, ці вибори будуть заплямовані.

При цьому Сміт назвав ув'язнення провідних діячів української опозиції обурливим і висловив сумнів у тому, що міжнародне співтовариство визнає вибори до Верховної Ради відповідними міжнародним демократичним стандартам.

Дочка Юлії Тимошенко Євгенія, виступаючи перед Конгресом по Skype, розповіла про нові подробиці ув'язнення екс-прем'єра. За її словами, правоохоронці стверджують, що немає жодного відеозапису побиття Юлії Тимошенко, а тим часом прем'єр Микола Азаров, перебуваючи в Брюсселі, заявив, що на відеозаписі немає ніяких проявів свавілля, застосованого проти Юлії Тимошенко. "Хто бреше?" - запитала Євгенія Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини