RU

Висновки експертизи на користь Тимошенко долучили до матеріалів справи

15.08.2011, 13:57
Висновки експертизи на користь Тимошенко долучили до матеріалів справи - Фото
af9f2f4f18fd7a2fe544a85218afc8eb.jpg

Висновки експертизи на користь Тимошенко долучили до матеріалів справи
Печерський суд Києва ухвалив рішення про долучення до матеріалів справи проти Юлії Тимошенко копій науково-правової експертизи Інституту держави і права ім. Корецького за газовими контрактами 2009 року між українським Нафтогазом і російським Газпромом.

"Ми підтримуємо пропозицію прокуратури про те, що цей документ потрібно долучити до матеріалів справи", - сказав захисник Тимошенко Микола Сірий при розгляді відповідного клопотання сторони обвинувачення, цитує його слова прес-служба БЮТ.

При цьому захисник Юрій Сухов попросив, щоб свідок Володимир Нагребельний, заступник глави інституту, підтвердив автентичність висновку.

Нагребельний зазначив, що вважає директиви прем'єра голові Нафтогазу Олегу Дубині на переговори по підписанню газової угоди з Газпромом "способом реалізації повноважень прем'єр-міністра". "У законі неможливо прописати способи реалізації повноважень прем'єр-міністра. Оскільки немає законодавчого визначення поняття директив, а я пояснював це в Генпрокуратурі, директиви в цьому випадку - це спосіб реалізації повноважень прем'єр-міністра щодо суб'єкта господарювання. У цьому випадку - це НАК Нафтогаз України. За змістом я приймаю їх як доручення прем'єра керівнику господарюючого суб'єкта", - заявив Нагребельний.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини