RU

Висновків не зробили:регіонали знову голосують у Раді "за сусіда"

19.03.2013, 17:40
Висновків не зробили:регіонали знову голосують у Раді
Андрій Шевченко
Після того як депутати прийняли постанову про проведення парламентських слухань на тему виконання судових рішень в Україні (N2506) 309 голосами, народний депутат Батьківщини Андрій Шевченко зажадав провести переголосування, мотивуючи це тим, що було зафіксовано голосування народного депутата з фракції Партії регіонів Васильєва двома картками.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, опозиціонер попросив регіонала дотримуватися дисципліни і не порушувати регламент. Регіонал  Інна Богословська у відповідь попросила опозицію не перетворювати парламент на цирк. Вона зазначила, що депутати-регіонали зафіксували голосування картки лідера фракції Батьківщини Арсенія Яценюка, коли його не було в залі, але, порадившись, піднімати шум не стали, оскільки було очевидно, що голоси для ухвалення рішення є і без цієї картки. Опозиція відреагувала на це несхвальним гулом - Яценюка дійсно не було в залі на момент електронної реєстрації на початку вечірнього пленарного засідання ВР, тим не менш, до першого голосування Яценюк вже увійшов до зали.

Спікер Володимир Рибак поставив проект постанови про проведення парламентських слухань на переголосування, на цей раз його підтримали 287 народних депутатів.

Нагадаємо, сьогодні провладна більшість у Верховній Раді знову голосувала чужими картками. Опозиція зафіксувала використання двох карток: відсутнього в парламенті Миколи Рудьковського і міністра оборони Павла Лебедєва.

Відео ранкової бійки в парламенті
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини