RU

Вісім головних новин України та світу на 19:35 7 квітня

07.04.2021, 20:08
Вісім головних новин України та світу на 19:35 7 квітня - Фото

1. УЖЕ НЕ НЬЮ-ЙОРК. У СВІТІ – НОВА СТОЛИЦЯ МІЛЬЯРДЕРІВ. Пекін уперше став містом із найбільшою у світі кількістю мільярдерів. За підсумками 2020 року в Пекіні проживало 100 мільярдерів, на одного більше, ніж у Нью-Йорку, свідчать дані списку мільярдерів Forbes (докладніше).

2. МВФ ПОЛІПШИВ ПРОГНОЗ ЗРОСТАННЯ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ ТА УКРАЇНИ. Міжнародний валютний фонд поліпшив прогноз зростання світового ВВП у 2021 році з 5,5% (січневий прогноз) до 6% (докладніше).

3. НКРЕКП ЗАТВЕРДИЛА УМОВИ РІЧНОГО КОНТРАКТУ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ. ВСІХ ПЕРЕВЕДУТЬ ІЗ 1 ТРАВНЯ. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила, що всі побутові споживачі газу будуть переведені на річний контракт із 1 травня автоматично (докладніше).

4. МІНУС $1,5 МЛРД. МІЖНАРОДНІ РЕЗЕРВИ УКРАЇНИ СКОРОЧУЮТЬСЯ ЧЕТВЕРТИЙ МІСЯЦЬ ПОСПІЛЬ. Міжнародні резерви України в березні зменшилися на 5% і на 1 квітня склали $27,03 млрд у порівнянні з 28,5 млрд на початок березня (детальніше).

5. КАБМІН ДОЗВОЛИВ ТОРГУВАТИ ПОСАДКОВИМИ МАТЕРІАЛАМИ В "ЧЕРВОНИХ" ЗОНАХ. Кабінет міністрів дозволив продавати в "червоних" зонах епідемічної небезпеки посадковий матеріал. Відповідні зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року було прийнято на засіданні уряду (докладніше).

6. УКРАЇНА МОЖЕ ОТРИМАТИ ВІД МВФ ДОДАТКОВО ПОНАД $2,7 МЛРД. Україна пропорційно своїй квоті в Міжнародному валютному фонді може отримати понад $2,7 млрд у рамках нової програми МВФ про додаткову емісію спеціальних прав запозичення (SDR) (докладніше).

7. 8000 ФОПАМ. КАБМІН ЗАПУСТИВ МЕХАНІЗМ ВИПЛАТИ В "ЧЕРВОНИХ" ЗОНАХ. Кабмін прийняв рішення, що дозволить запустити механізм виплати держдопомоги ФОПам і найманим працівникам у "червоних" зонах (докладніше).

8. НЕЗВИЧНІ ТРОМБОЗИ СЛІД ВНЕСТИ ДО СПИСКУ РІДКІСНИХ ПОБОЧОК ВІД ВАКЦИНИ OXFORD-ASTRAZENECA – ЄС. Комітет із безпеки Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) прийшов до висновку, що незвичайні тромби, що супроводжуються низьким вмістом тромбоцитів у крові, має бути внесено в список дуже рідкісних побічних ефектів вакцини проти коронавірусу Vaxzevria (раніше – AstraZeneca) (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Розбір | Шкарлет – не плагіатор: той самий Окружний суд Києва. Що не так у цій історії

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини