RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 5 жовтня

05.10.2020, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 5 жовтня - Фото

1. КРАВЧУК АНОНСУВАВ СТВОРЕННЯ "РАДИ ЛЮДЕЙ" ІЗ ДОНБАСУ. За його словами, до ради ввійдуть "люди, які займали дуже важливі позиції організаційні, політичні, господарські" на Донбасі. Вони будуть допомагати Україні в ТКГ "збирати можливості, думки, пропозиції" (докладніше).

2. ЗАРАЖЕНИЙ COVID-19 ТРАМП ПРОВІДАВ ПРИХИЛЬНИКІВ. Він виїхав із лікарні і проїхав на авто повз прихильників, вітаючи їх із вікна. Лікар Трампа шокований цим "театром" (докладніше).

3. ВРУЧИЛИ НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ З МЕДИЦИНИ І ФІЗІОЛОГІЇ. Її отримали троє науковців, які зробили внесок у боротьбу з гепатитом С (докладніше).

4. НА ДОНБАСІ ЗНОВУ ГОРИТЬ ЛІС І ДЕТОНУЮТЬ БОЄПРИПАСИ. Місцева влада повідомляє, що ситуація через "раптове" повторне загоряння дуже важка. Як результат пожежі, детонують боєприпаси, що не розірвалися (докладніше).

5. НБУ ВЖЕ ТРИ ТИЖНІ НЕ КУПУЄ ВАЛЮТУ. НБУ продав $51,1 мільйонів на міжбанківському валютному ринку минулого тижня. Остання купівля валюти НБУ на міжбанку, що відбулася три тижні тому, становила $22,5 млн (докладніше).

6. HEAD ЗМІНИВ ПЛАНИ БУДІВНИЦТВА ЗАВОДУ У ВІННИЦІ. Head відклала старт будівництва на 2021 рік через COVID-19. Термін реалізації проєкту – 18 місяців. Планується створити до 2026 року 1450 нових робочих місць (докладніше).

7. РАДА НБУ ВИСЛОВИЛА НЕДОВІРУ Й ОГОЛОСИЛА ДОГАНУ РОЖКОВІЙ І СОЛОГУБУ. Причина такого рішення – порушення розпорядчих актів НБУ, Кодексу етики працівника НБУ, правил внутрішнього розпорядку і вимог Кодексу законів про працю (детальніше).

8. ОЩАДБАНК ПРИЗНАЧИВ ГОЛОВУ ПРАВЛІННЯ. Ним став Сергій Наумов. Передача управління триватиме 30 днів із дати прийняття рішення наглядовою радою (докладніше).

Читайте також головний текст цього дня: Лікарі не можуть допомогти навіть собі. Як лікарі швидкої працюють і хворіють під час епідемії

Владислав Сердюк
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини