RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 30 вересня

30.09.2020, 19:00
Вісім головних новин України та світу на 19:00 30 вересня - Фото

1. ЕКОНОМІКА ЄС ПРОЙШЛА ПІК ФІНАНСОВОЇ КРИЗИ І НАБУЛА ВПЕВНЕНОСТІ – BLOOMBERG. Про це свідчить статистичний індикатор, який зростає вже п'ятий місяць поспіль (докладніше).

2. РЕКОРД | КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА КОРОНАВІРУС В УКРАЇНІ ЗА ДОБУ ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИЛА 4000 ОСІБ. За минулу добу, 29 вересня, в Україні виявили 4027 нових хворих на коронавірус COVID-19 (днем раніше – 3627) – це рекорд із початку епідемії в країні (докладніше).

3. НАГІРНИЙ КАРАБАХ. УКРАЇНА ПІДТРИМУЄ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ АЗЕРБАЙДЖАНУ – КУЛЕБА. Підтримка принципу територіальної цілісності – один із наріжних каменів зовнішньої політики України, зазначив глава МЗС (докладніше).

4. РОЖКОВА: ПАНДЕМІЯ СПРИЧИНИЛА ПОСТУПОВЕ ЗНИЖЕННЯ ПРИБУТКУ БАНКІВ, АЛЕ СИСТЕМА ВИТРИМАЛА КРИЗУ. Вперше в історії України економічна криза не супроводжується кризою в банківській сфері, проте під час коронакризи банки зіткнулися з проблемою нарощування прибутку (докладніше).

5. МІЖНАРОДНІ РЕЗЕРВИ УКРАЇНИ ЗА МІСЯЦЬ СКОРОТИЛИСЯ МАЙЖЕ НА 10%. Міжнародні резерви України станом на 29 вересня становили $26,5 млрд (докладніше).

6. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИВІВ ФОКІНА З МІНСЬКИХ ПЕРЕГОВОРІВ. Президент вирішив, що колишній прем'єр відступив від справедливої ​​оцінки окупації Росією Криму та частини Донбасу (докладніше).

7. ЕНЕРГОАТОМ ПІДПИСАВ КОНТРАКТ З WESTINGHOUSE НА ПОСТАЧАННЯ ЯДЕРНОГО ПАЛИВА ДЛЯ РІВНЕНСЬКОЇ АЕС. Паливо Westinghouse Electric Company використовується на шести реакторах українських АЕС (докладніше).

8. БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПИ. ВЕРХОВНА РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ЩОДО ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ. Закон встановлює повноваження держави в регулюванні інтернет-діяльності і правові вимоги до постачальників інтернет-послуг (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Розбір | Вакцина від коронавірусу: Які препарати тестують, кого спочатку щеплять, яка ціна

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини