RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 26 листопада

26.11.2020, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 26 листопада - Фото

1. МІНФІН ЗАЯВИВ ПРО УСПІХ У ПЕРЕГОВОРАХ ІЗ МВФ ЩОДО ПАРАМЕТРІВ БЮДЖЕТУ. Це було однією з головних передумов для початку перегляду програми Stand-by, призначення дати візиту місії МВФ в Україну й отримання чергового траншу (докладніше).

2. ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОДАВ У РАДУ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ПІДТРИМКУ БІЗНЕСУ. Президент пропонує підтримувати підприємців на час карантину (докладніше).

3. НАБУ ЗАПРОСИЛО ДОЗВІЛ НА АРЕШТ ВОВКА ТА ІНШИХ СУДДІВ ОАСК. У бюро вважають, що вони злісно не виконують процесуальні обов'язки, а Вовк наполягає, що жодних обов'язків не має (докладніше).

4. ТАРИФИ НА ЕЛЕКТРИКУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ВИРОСТУТЬ. У Міненерго підвищення пояснили тим, що зараз побутові споживачі платять лише за транспорт електроенергії (докладніше).

5. ПІД ЧОРНОБИЛЕМ ЗАФІКСУВАЛИ СТРИБКИ РАДІАЦІЇ. Уся справа в щорічній перевірці датчиків, пояснили в Держагентстві з управління зоною відчуження (докладніше).

6. ТЕДІС ПРОГРАЛА В СУДІ АНТИМОНОПОЛЬНОМУ КОМІТЕТУ. Компанія оскаржить штраф на 3,4 млрд грн у Верховному суді (докладніше).

7. ЧИСЛО НОВИХ ХВОРИХ НА СOVID-19 В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ПЕРЕВИЩИЛО 15 000. За добу померло 225 осіб (докладніше).

8. BITCOIN ОБВАЛИВСЯ НА $2000 ЗА ДЕНЬ. Це сталося через припущення про нові правила в США, що підірвуть анонімність транзакцій (докладніше).

Читайте також: Локдауну в Україні бути. Питання, коли. Які варіанти на столі у Зеленського?

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини