RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 24 листопада

24.11.2020, 19:19
Вісім головних новин України та світу на 19:00 24 листопада - Фото

1. ЦІНИ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗРОСТАТИ. В ЧОМУ ПРИЧИНА. Вартість електроенергії зросла через сезонний фактор і неефективне використання енергетичних ресурсів (докладніше).

2. УКРАЇНА НЕ ОТРИМАЄ ТРАНШ МВФ ЦЬОГО РОКУ – МИЛОВАНОВ. Милованов зазначив, що до кінця року Україна може прийняти місію МВФ і досягти домовленостей на робочому рівні (докладніше).

3. ПАДІННЯ ПРОМВИРОБНИЦТВА В ЖОВТНІ ПРИСКОРИЛОСЯ. Падіння промвиробництва в Україні в жовтні 2020 року прискорилося до 5% (докладніше).

4. УКРАЇНЦІ ПРОТИ МИРУ З ОКУПАНТАМИ ЗА РАХУНОК СУВЕРЕНІТЕТУ І ТЕРИТОРІЙ – ОПИТУВАННЯ РАЗУМКОВА. 66% громадян України не готові відмовитися від тимчасово окупованих територій заради встановлення миру на Донбасі і збереження суверенітету країни (докладніше).

5. ВАКС ЗАКРИВ СПРАВУ ПРОТИ ЕКСМІНІСТРА ЧЕРЕЗ СКАНДАЛЬНЕ РІШЕННЯ КСУ. Вищий антикорупційний суд закрив справу колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика (докладніше).

6. БАГАТО СПЕКУЛЯЦІЙ, АЛЕ Є ЗНАЧНИЙ ПРОГРЕС У ПЕРЕГОВОРАХ ІЗ МВФ – МАРЧЕНКО. Міністр сказав, що зараз  в інформаційному просторі циркулює багато спекуляцій навколо переговорів із МВФ (докладніше).

7. РОСІЯ У ТКГ ПІДТРИМАЛА ПЛАН БОЙОВИКІВ ЩОДО ДОНБАСУ. На засіданні політичної підгрупи ТКГ представник Росії заявив, що РФ підтримує план дій, запропонований "представниками ОРДЛОУ, які проживають на непідконтрольній уряду території" (докладніше).

8. ДОНБАС. СНАЙПЕР ГІБРИДНОЇ АРМІЇ РФ УБИВ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО. Снайпер в порушення перемир'я працював біля Авдіївки (докладніше).

Читайте також головний текст дня: "Зброя для України – ідея, час якої настав". Портрет держсекретаря та яструбів Байдена

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини