Вісім головних новин України та світу на 19:00 23 березня

23.03.2020, 19:00
Вісім головних новин України та світу на 19:00 23 березня - Фото

Кожен день о 19:00 LIGA.net публікує головні новини дня. Нічого зайвого - тільки важливе

1. В УКРАЇНУ ДОСТАВЛЕНА ПЕРША ПАРТІЯ МЕДИЧНОГО ВАНТАЖУ З КИТАЮ. Зокрема, два види тестів: для ПЛР і для експрес-діагностики коронавірусу, респіратори, комбінезони захисту, апарати ШВЛ, тришарові маски (докладніше).

2. ТИМ, ХТО ОТРИМУЄ СУБСИДІЇ, КОМПЕНСУЮТЬ ЧАСТИНУ ВИТРАТ. У Мінсоцполітики заявляють, що кожна сім'я, яка отримує субсидію, отримає додаткову компенсацію - в середньому близько 300 грн (докладніше).

3. ЩЕ В ТРЬОХ ОБЛАСТЯХ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ. Кабмін оголошує надзвичайну ситуацію для боротьби з коронавірусом у Донецькій, Тернопільській і Черкаській областях (докладніше).

4. АЖІОТАЖ НА ВАЛЮТНОМУ РИНКУ ПОЧАВ ПАДАТИ. Протягом 18-19 березня ажіотаж на валютному ринку, викликаний коронавірусом, почав падати, й українці продали валюти більше, ніж купили (докладніше).

5. КАБМІН ЗАБОРОНЯЄ ЇХАТИ З УКРАЇНИ З МЕТОЮ ТУРИЗМУ. З 12:00 24 березня громадянам України буде заборонено залишати територію країни з туристичною метою (докладніше).

6. МЗС ЗАКЛИКАВ УКРАЇНЦІВ ПОВЕРНУТИСЯ З-ЗА КОРДОНУ ДОДОМУ У НАЙБЛИЖЧІ П'ЯТЬ ДНІВ. Найближчим часом пасажирські перевезення між країнами стануть неможливими на невизначений термін, українців закликали повернутися найближчими спецрейсами українських компаній (докладніше).

7. ПАДІННЯ ПРОМВИРОБНИЦТВА В УКРАЇНІ В ЛЮТОМУ СПОВІЛЬНИЛОСЯ. За даними Держстату, за перші два місяці цього року спад промвиробництва склав 3,1% (докладніше).

8. КОРОНАВІРУС "ВПУСТИВ" РИНОК СМАРТФОНІВ. Ринок смартфонів у лютому відчув найбільше падіння за всю свою історію. У березні продажі залишаться низькими (докладніше).

Читайте також:

На які заходи йдуть уряди, щоб врятувати економіки своїх країн. 16 прикладів

Нафтова війна - катастрофа. Виграють США і Китай. Головне з інтерв'ю співвласника Лукойлу

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить