Вісім головних новин України та світу на 19:00 21 вересня

21.09.2020, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 21 вересня - Фото

1. НОВІ "PANAMA PAPERS". УКРАЇНСЬКІ ОЛІГАРХИ ФІГУРУЮТЬ У ПУБЛІКАЦІЇ "ДОСЬЄ FINCEN". У розпорядженні журналістів-розслідувачів виявилося близько 2500 звітів банків США про підозрілі операції їх клієнтів із 2000 до 2017 року. Україна представлена ​​489 підозрілими транзакціями. Понад $100 млн пройшли через банк ПУМБ Ріната Ахметова, всі – на зовнішні рахунки. Дмитро Фірташ фігурує в угодах іноземних банків, що стало приводом для кримінальної справи в США проти бізнесмена. Інша згадка Фірташа у витоку – перекази сукупно на $1 млрд. Ігор Коломойський може бути причетний до серії операцій на $240 млн, які проводив Deutsche Bank. Левову частку зазначеної суми отримала ймовірно пов'язана з олігархом Claresholm Marketing Ltd. Детальніше про витік року – тут.

2. РОСІЯ ПОЧАЛА МАСШТАБНІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ БІЛЯ КОРДОНІВ УКРАЇНИ І В КРИМУ. В Міноборони їх вважають загрозою, але кажуть, що підготовки до атаки з Криму не бачать (докладніше).

3. SKYUP ПРИПУСКАЄ БАНКРУТСТВО. Авіакомпанія програє конкуренцію з міжнародними гравцями, які отримують підтримку від своїх держав (докладніше).

4. РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗА ЛІТО ВПАВ МАЙЖЕ НА 10%. Його суперники, Порошенко і Бойко, зуміли трохи поліпшити свої позиції (докладніше).

5. НА РИНОК УКРАЇНИ ВИЙШОВ ВЕЛИКИЙ ОНЛАЙН-РИТЕЙЛЕР ІЗ РОСІЇ. Україна з'явилася в списку країн, де компанія Wildberries продає і доставляє свої товари (докладніше).

6. ЗАВТРА В МІСТАХ ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ ПОЧНУТЬ ДІЯТИ НОВІ ОБМЕЖЕННЯ. Нові карантинні заходи узгоджені з місцевою владою і будуть відрізнятися для різних міст і районів (докладніше).

7. ВЛАСНИК КИЇВСТАР КУПУЄ ОНЛАЙН-КІНОТЕАТР MEGOGO. Джерела називають суми угоди від 9 млрд руб. (Детальніше).

8. 37 КИТАЙСЬКИХ БОЙОВИХ ЛІТАКІВ УВІЙШЛИ НА ВИХІДНИХ У ЗОНУ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ППО ТАЙВАНЮ. Ескалація викликана візитом у Тайбей заступника держсекретаря США з економіки (докладніше).

Читайте також: Гривня майже на мінімумі за два роки. Як довго триватиме девальвація

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю