RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 21 квітня

21.04.2021, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 21 квітня - Фото

1. В УКРАЇНІ ПОНАД 12 000 НОВИХ ХВОРИХ НА COVID-19: ДАНІ ЩОДО КИЄВА І ОБЛАСТЕЙ. За минулу добу в Україні виявили 12 162 хворих на коронавірус (днем раніше – 8940), найбільше нових випадків COVID-19 зафіксували в Києві (965) та Харківській області (938) (докладніше).

2. ЗЕЛЕНСЬКИЙ СХВАЛИВ ЗАКОН ПРО ПРИЗОВ БЕЗ МОБІЛІЗАЦІЇ – ДЛЯ РЕАГУВАННЯ НА РАПТОВУ АГРЕСІЮ. В Україні тепер можуть призвати на військову службу резервістів в особливий період без оголошення мобілізації (докладніше).

3. В УКРАЇНІ ДОПУСТИЛИ ДО ОБІГУ КАЗНАЧЕЙСЬКІ ОБЛІГАЦІЇ США. Цінні папери іноземного емітента допускаються до обігу на території України на фондових біржах і позабіржовому ринку (докладніше).

4. AKTUALNE: У ЧЕХІЇ МАСШТАБНА ОБЛАВА НА АГЕНТУРУ КРЕМЛЯ – СПЕЦНАЗ УЗЯВ П'ЯТЬ ПРАЦІВНИКІВ ГРУ. Проти ночі на 21 квітня чеські силовики провели масштабну спецоперацію і затримали, як пише Aktualne.cz, "понад п'ять працівників ГРУ" – завербованих Росією місцевих жителів (докладніше).

5. MORGAN STANLEY РАДИТЬ ІНВЕСТУВАТИ В УКРАЇНСЬКІ ВВП-ВАРАНТИ. Інвестиційний банк Morgan Stanley рекомендує інвесторам купувати ВВП-варанти України. Реальна вартість цих цінних паперів становить 145% замість актуальної ціни в 102,4% (докладніше).

6. BLABLACAR КУПИВ УКРАЇНСЬКУ КОМПАНІЮ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОБУСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ. Платформа спільних автопоїздок BlaBlaCar купила українську хмарну платформу Octobus, що займається організацією автобусних поїздок (докладніше).

7. УКРЗАЛІЗНИЦЯ ДОМОВИЛАСЯ ПРО ПОСТАЧАННЯ ДИЗПАЛИВА. АТ "Укрзалізниця" досягло угоди з постачальниками про відновлення відвантаження дизельного палива (докладніше).

8. "ВТРАТИВ ІНТЕРЕС". СЕРГІЙ ТІГІПКО ПРОДАВ СВОЮ МЕРЕЖУ АПТЕК – НВ. Бізнесмен Сергій Тігіпко продав мережу аптек TAS бізнес-групи ТАС. Це перший актив, який він продав із 2014 року (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Завдання для Зеленського. Що буде з цінами на електроенергію для населення: три сценарії

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини