RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 2 листопада

02.11.2020, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 2 листопада - Фото

1. ПРИВАТИЗАЦІЇ ЕНЕРГОАТОМУ НЕ БУДЕ. ЩО ВИРІШИЛИ МІНЕНЕРГО І ПРЕМ'ЄР ШМИГАЛЬ. Міненерго наполягає на проведенні корпоратизації Енергоатому, а не приватизації (докладніше).

2. МІНФІН: ДЕРЖБЮДЖЕТ НЕ ГОТОВИЙ КОМПЕНСУВАТИ БОРГИ ЗА "ЗЕЛЕНИМ" ТАРИФОМ – ДОКУМЕНТ. Міністерство фінансів не бачить можливості закласти до видатків державного бюджету на 2021 рік компенсацію "зеленого" тарифу виробникам відновлювальної енергії (докладніше).

3. ШОСТИЙ СПИРТЗАВОД УКРСПИРТУ ПРОДАНО ЗА ЦІНОЮ В 2,7 РАЗИ ВИЩОЮ ЗА НОМІНАЛ. Суходольський спиртовий завод продано на аукціоні за ціною в 2,7 рази вищою за номінал (докладніше).

4. КРИЗА | ЗАХІД ЗАКЛИКАВ УКРАЇНУ ДОВЕСТИ, ЩО ВОНА ЗДАТНА БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ І НЕ ЗМІНЮЄ КУРС. Союзники закликали владу України показати людям, що держава здатна боротися з корупцією і тримає закріплений у Конституції курс на Захід (докладніше).

5. "ЧАС РОЗМОВ ЗАКІНЧИВСЯ". ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИМАГАЄ ВІД СЛУГИ НАРОДУ РОЗПУСТИТИ КСУ: АУДІО. Президент Володимир Зеленський заявив Слузі народу, що необхідно прийняти жорстке рішення щодо КСУ, і це навіть не прохання (докладніше).

6. ЗАРОБІТЧАНИ ЗБІЛЬШИЛИ ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ ДО УКРАЇНИ. Українці, які працюють за кордоном, у вересні 2020 року переказали в країну $1,098 млрд, що на 5,58%, або на $58 млн більше, ніж у вересні минулого року ($1,04 млрд) (докладніше).

7. ІНДЕКС НБУ: БІЗНЕС ПОГІРШИВ ЕКОНОМІЧНІ ОЧІКУВАННЯ. ОПТИМІЗМ ЛИШЕ В ТОРГІВЛІ. Індекс очікувань ділової активності, після двох місяців зростання, в жовтні опустився на 1,6 пункту до показника 47,8 пункту, що свідчить про песимістичні очікування бізнесу (докладніше).

8. КСУ НЕ УХВАЛИВ СЬОГОДНІ РІШЕННЯ ЩОДО ТЛУМАЧЕННЯ КОНСТИТУЦІЇ У ПИТАННІ ПРО ЗЕМЛЮ. Конституційний суд не прийняв сьогодні рішення щодо тлумачення ролі народу України як носія суверенітету, який здійснює владу через референдум, у визначенні засад правового статусу землі і права власності на неї (детальніше).

Читайте також головний текст дня: Вибори 2020 | Росія програла вибори в Україні. Реванш ОПЗЖ виявився пірровою перемогою навіть на Донбасі

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини