RU

Дев'ять головних новин України та світу на 19:00 2 квітня

02.04.2020, 19:00
Дев'ять  головних новин України та світу на 19:00 2 квітня - Фото

1. ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО ПОЗИТИВНО СТАВЛЯТЬСЯ 46% УКРАЇНЦІВ. Такі дані оприлюднив КМІС, опитування було проведено в кінці березня (детальніше).

2. FITCH ПРОГНОЗУЄ ГЛИБОКУ СВІТОВУ РЕЦЕСІЮ У 2020 РОЦІ. Базовий прогноз рейтингового агентства - скорочення глобальної економічної активності на 1,9% на тлі пандемії коронавірусу (докладніше).

3. НАЦБАНК ЗМОЖЕ КУПУВАТИ ОВДП. Таке рішення ухвалила Рада НБУ, операції регулятора з ОВДП можуть бути елементом фінансування дефіциту держбюджету (докладніше).

4. ЕКСПОРТНА ЦІНА РОСІЙСЬКОЇ НАФТИ СТАЛА ВІД'ЄМНОЮ. У понеділок і вівторок вартість доставки нафти із Західного Сибіру й експортне мито перевищили ціну, за якою її можна продати в Європі (докладніше).

5. ВАРТІСТЬ РОСІЙСЬКОЇ НАФТИ URALS ВПАЛА ДО МІНІМУМУ З БЕРЕЗНЯ 1999 РОКУ. У Північно-Західну Європу її постачають по $10,54, в Середземномор'я- по $12,79 (докладніше).

6. ЗВІЛЬНЕНИЙ ГОЛОВА МІНФІНУ РОЗПОВІВ, ЧОМУ ХОТІВ ЗВІЛЬНИТИ ГЛАВ ПОДАТКОВОЇ І МИТНИЦІ. Уманський заявив, що держбюджет недоотримує мільярди гривень через "скручування" з ПДВ (докладніше).

7. У КИТАЇ ВИДІЛИЛИ АНТИТІЛА, ЯКІ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ. Їх отримали з крові тих, хто перехворіли COVID-19, вони блокують проникнення вірусу в клітини людини (докладніше).

8. ДЕРЖРЕЗЕРВ ЗАЯВИВ ПРО ЗАХОПЛЕННЯ ГОЛОВНОГО ОФІСУ НЕВІДОМИМИ. Вони увірвалися в офіс сьогодні вранці і вимагали інформацію про розподіл медичних масок (докладніше).

9. КАБМІН ПОМ'ЯКШИТЬ КАРАНТИН ДЛЯ АГРОБІЗНЕСУ І ЛОМБАРДІВ. Усі фінансові установи, включно з ломбардами і кредитними спілками, зможуть працювати, дозволено продаж запчастин для транспортних засобів і добового молодняка свійської птиці (докладніше).

Читайте також: "У мене коронавірус". Репортаж із кол-центру гарячої лінії щодо COVID-19

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини