RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 18 вересня

18.09.2020, 19:01
 Вісім головних новин України та світу на 19:00 18 вересня - Фото

1. КОРОНАКРИЗА. СВІТОВИЙ БАНК ВІДМІРЯВ ГЛОБАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ 5 РОКІВ НА ВІДНОВЛЕННЯ. При цьому, в деяких країнах економічна криза триватиме довше, ніж в інших, і посилить соціальну нерівність (докладніше).

2. БІДНІСТЬ В УКРАЇНІ ТОРКНЕТЬСЯ 45% НАСЕЛЕННЯ. ЦЕ ЗНАЧНО ВИЩЕ ЗА ДОКРИЗОВІ ПРОГНОЗИ. Від початку року збільшилася кількість населення, що потрапляє в категорію бідні (докладніше).

3. ЗАЯВУ ЛУКАШЕНКА ПРО ЗАКРИТТЯ КОРДОНІВ БІЛОРУСІ СПРОСТУВАЛИ І В ЛИТВІ, І В ПОЛЬЩІ. В обох країнах заявили, що кордони поки відкриті і всі пункти пропуску працюють у звичайному режимі (докладніше).

4. ЗОВНІШНІЙ БОРГ ВИРІС ЩЕ НА $2,5 МЛРД. НБУ ОПРИЛЮДНИВ ОНОВЛЕНІ ДАНІ. Валовий зовнішній борг України зріс на $2,5 млрд до $122,8 млрд за період другого кварталу 2020 року (докладніше).

5. МАРЧЕНКО: ПЕРШИЙ ТРАНШ ДОПОМОГИ СВІТОВОГО БАНКУ НА $350 МЛН ВІДКЛАДЕНО. За словами міністра, Україна все ж отримає перший транш із загального кредиту в $700 млн ще до кінця року (докладніше).

6. СУДДІ ОАСК ЗВЕЛИ НАНІВЕЦЬ ЗУСИЛЛЯ ТИСЯЧ СУДДІВ ІЗ ПІДВИЩЕННЯ ДОВІРИ - ВЕРХОВНИЙ СУД. Верховний суд висловив свою "позапроцесуальну позицію" щодо ситуації з суддями Окружного адмінсуду Києва (докладніше).

7. ВВП УКРАЇНИ ОБВАЛИВСЯ НА 11,4%. ДЕРЖСТАТ ПІДТВЕРДИВ ДАНІ ЗА ДРУГИЙ КВАРТАЛ. Падіння реального ВВП у порівнянні з першим кварталом 2020 року склало 9,9% (докладніше).

8. КОРОНАВІРУС. ВИЗНАЧЕНО НОВІ КАРАНТИННІ ЗОНИ. КИЇВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ У ПОМАРАНЧЕВІЙ. Столиця залишається в помаранчевій зоні. Івано-Франківськ, Тернопіль та Чернівці вийшли із червоної зони (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Розбір | Кадри Єрмака: кум, друг, роботодавець. Як працює "соціальний ліфт" Офісу президента

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини