RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 17 травня

17.05.2021, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 17 травня - Фото

1. КОРОНАВІРУС. В УКРАЇНІ ЗА ДОБУ ВИЯВИЛИ 2000 НОВИХ ВИПАДКІВ, ЛІДЕР – ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ. Учора, 16 травня, в Україні виявили 2136 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (днем раніше – 3620), одужали 6869 пацієнтів (днем раніше – 7921) (докладніше).

2. ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН НЕ СТОСУЄТЬСЯ "БРЕНДОВОГО ПРЕМІАЛЬНОГО" ПАЛИВА – МІНЕКОНОМІКИ. Максимальна торговельна надбавка не стосується "брендового преміального" палива, що реалізують мережі АЗС за вищою ціною (докладніше).

3. УКРПОШТА КУПУЄ БАНК. ШУКАЄ ОЦІНЮВАЧА. Укрпошта оголосила тендер на відбір компанії-оцінювача, яка визначить для поштового оператора банк для купівлі (докладніше).

4. У НАЦБАНКУ НАЗВАЛИ ТЕРМІНИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ ВИМОГ МВФ ЩОДО НОВОГО ТРАНШУ. Україна має до кінця червня виконати вимоги Міжнародного валютного фонду для перегляду програми stand-by (докладніше).

5. ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ ДАТУ ПОВНОЇ ВІДМОВИ ДЕРЖОРГАНІВ ВІД ПАПЕРОВОГО ДОКУМЕНТООБІГУ. Державні установи перейдуть у режим paper less і повністю відмовляться від паперового документообігу з 24 серпня 2021 року (докладніше).

6. УКРЗАЛІЗНИЦЯ РОЗБЛОКУВАЛА ЧАСТИНУ РАХУНКІВ, АРЕШТОВАНИХ ЗА БОРГИ. АТ "Укрзалізниця" розблокувала деякі зі своїх рахунків, заарештованих 6 травня за борги перед компанією VR Global Partners (докладніше).

7. МЕРЕЖІ АЗС ВІДНОВЛЮЮТЬ ПРОДАЖ ПРЕМІАЛЬНОГО ПАЛИВА. Мережі АЗС Socar і KLO відновили продаж свого преміального палива після роз'яснення Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства про держрегулювання цін на паливо (докладніше).

8. НІМЕЧЧИНА ДОЗВОЛИЛА ПРОДОВЖИТИ ПРОКЛАДАННЯ ТРУБ ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ-2. Німецьке Федеральне відомство судноплавства і гідрографії (BSH) дозволило укладання труб газопроводу Північний потік-2 на 2-кілометровому відрізку в німецькій виключній економічній зоні, де немає загрози екології (докладніше).

Читайте також головний текст дня: Спецпроєкт | Грішний трон Кирила. Історія про великі гроші, розпусту, амбіції і ФСБ

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини