RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 17 квітня

17.04.2020, 19:00
Вісім головних новин України та світу на 19:00 17 квітня - Фото

1. ЗРАНКУ КИЇВ БУВ ПЕРШИМ У СВІТІ ЗА ЗАБРУДНЕНІСТЮ ПОВІТРЯ. У ДСНС задимлення пов'язали з пожежами в Чорнобильській зоні і Житомирській області та запевнили, що радіаційний фон у місті в межах норми (докладніше).

2. ВВП КИТАЮ ВПАВ УПЕРШЕ З 1992 РОКУ. У першому кварталі в річному обчисленні ВВП Китаю обвалився на 6,8% (докладніше).

3. В УКРАЇНІ ЗАФІКСУВАЛИ РЕКОРДНУ КІЛЬКІСТЬ ЗАХВОРІВШИХ НА COVID-19 ЗА ДЕНЬ. Кількість нових випадків перевищила 500, усього в країні 4662 хворих (докладніше).

4. КРИЗА ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС КОШТУВАТИМЕ УКРАЇНІ 4,2% ВВП. Про це йдеться в новому консенсус-прогнозі, підготовленому Мінекономрозвитку з представництвом ЮНІСЕФ (докладніше).

5. СПРАВА МАЙДАНУ. СУД ЗАОЧНО ЗААРЕШТУВАВ  КОЛИШНЬОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ СБУ. Його підозрюють у причетності до масових жертв серед протестувальників у 2014 році (докладніше).

6. ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА ЗАЯВИВ ПРО РЕЙДЕРСЬКЕ ЗАХОПЛЕННЯ ТИТАНОВОЇ КОМПАНІЇ. Головний офіс "Об'єднаної гірничо-хімічної компанії" заблокували її колишні менеджери (докладніше).

7. КИТАЙ РАПТОМ ЗМІНИВ СТАТИСТИКУ ЩОДО СМЕРТЕЙ ВІД КОРОНАВІРУСУ. В Ухані померло майже на 1300 осіб більше, ніж повідомлялося раніше (докладніше).

8. У НІМЕЧЧИНІ КОЖЕН ХВОРИЙ НА COVID-19 У  СЕРЕДНЬОМУ ЗАРАЖАЄ МЕНШЕ НІЖ ОДНУ ЛЮДИНУ. Зниження коефіцієнта відтворення коронавірусу нижче одиниці відкриває дорогу до пом'якшення карантину, заявила Меркель (докладніше).

Читайте також: Що відбувається з повітрям у Києві і коли це закінчиться

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини