RU

Вісім головних новин України та світу на 19:00 13 листопада

13.11.2020, 19:01
Вісім головних новин України та світу на 19:00 13 листопада - Фото

1. СТАЛИ ВІДОМІ ДЕТАЛІ МИРНОГО ПЛАНУ ЩОДО ДОНБАСУ. Ключова складова запропонованого Україною рішення – повна демілітаризація ОРДЛО (докладніше).

2. КИТАЙ СТВОРЮЄ НАЙБІЛЬШУ В СВІТІ ЗОНУ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ. До неї увійдуть КНР, Австралія, Японія та ще 12 країн (докладніше).

3. НБУ НЕ БУДЕ ДРУКУВАТИ ГРОШІ ДЛЯ НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ. Глава Нацбанку Шевченко підкреслив, що це заборонено законом (докладніше).

4. У СУБОТУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ. Київ і більшість облцентрів виконають рішення Кабміну і введуть додаткові обмеження (докладніше).

5. ПОСОЛ ЄС ПОВ'ЯЗАВ БЕЗВІЗ І ДОПОМОГУ МВФ З БОРОТЬБОЮ ПРОТИ КОРУПЦІЇ. Матті Маасікас нагадав, що траншем МВФ підтримується економічна стабільність України (докладніше).

6. МОТОР СІЧ ВІДПРАВИТЬ У ПРОСТІЙ ЧВЕРТЬ ПРАЦІВНИКІВ. Рішення пов'язано з епідеміологічною ситуацією в Запоріжжі (докладніше).

7. В УКРАЇНІ – НОВИЙ РЕКОРД ДОБОВОЇ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА КОРОНАВІРУС. За добу виявлено майже 12 000 нових випадків (докладніше).

8. У ПОЛІЦІЇ ЗАПРОПОНУВАЛИ ЗОБОВ'ЯЗАТИ ВОДІЇВ ПЕРЕХОДИТИ НА ЗИМОВІ ШИНИ. Рішення покликане знизити кількість ДТП (докладніше).

Читайте також: Як влаштований бізнес підпільних міні-НПЗ на десятки мільярдів. Історія одного заводу

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини