RU

Вишеградська четвірка не побачила розв'язання кризи в Україні

30.01.2014, 10:03
Вишеградська четвірка не побачила розв'язання кризи в Україні - Фото
Прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки. Фото: ЕРА
Прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки - Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини - на позачерговому саміті підтримали спокійне і демократичне рішення кризи в Україні. Однак, останні позитивні сигнали, які надходять з України, ще не є рішенням нинішнього складного становища. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на нового прем'єр-міністра Чехії Богуслава Соботку.

За словами чеського прем'єра, глави урядів країн Вишеградської четвірки домовилися і далі перебувати в інтенсивному контакті щодо подій в Україні.

Він також заявив, що найближчим часом має відбутися зустріч міністрів внутрішніх справ цих країн, "щоб підготуватися до можливих сценаріїв розвитку подій в Україні". "Європа ні в якому разі не повинна втратити інтерес до України", - зазначив Богуслав Соботка.

Відзначимо, що в своїй заяві прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки засудили насильство, яке призвело до жертв, і підкреслили, що ніщо не може виправдати його.  Країни Вишеградської групи, як сусіди України, переконані, що застосування сили не може сприяти врегулюванню політичних конфліктів. Подальша ескалація кризи ставить під загрозу майбутнє України і загрожує повною дестабілізацією в країні. У зв'язку з цим ми також стривожені роллю екстремістських угруповань в подіях", йдеться в заяві.

Вони підкреслили, що "тільки справжній і значимий національний діалог може стати виходом із кризи і прокласти шлях для відновлення довіри, привести до стабільної демократичної та процвітаючої України".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини