RU

Вищий спецсуд взявся за касацію Тимошенко

12.07.2012, 10:29
Вищий спецсуд взявся за касацію Тимошенко - Фото
9b336c06a90ad4742fb5968494dbe7c3.jpg
У Вищому спеціалізованому суді України розпочалося засідання з розгляду касації на вирок Юлії Тимошенко з газової справи, винесений Печерським районним судом і підтверджений апеляційною інстанцією.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на засіданні присутні адвокати Тимошенко Юрій Сухов, Олександр Плахотнюк. Захисники Микола Титаренко та Сергій Власенко зареєструвалися як учасники процесу. До суду прийшло багато народних депутатів від об'єднаної опозиції та журналісти.

За процесом спостерігають екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та посол Канади.

На початку засідання адвокати заявили, що у них немає відводів суду і прокурорам. Після цього головуючий суддя зазначив, що начальник Качанівської колонії направив суду розписку про те, що Тимошенко повідомлена про дату сьогоднішнього слухання, а також її заява про те, що вона просить розглядати касацію в її відсутність.

Нагадаємо, Плахотнюк спрогнозував напередодні, що засідання суду знову буде перенесено на 24 чи 26 липня.

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ у січні 2012 року прийняв до розгляду скаргу захисника екс-прем'єра Плахотнюка на незаконність рішення Печерського районного суду Києва щодо газової справи, згідно з якою Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі.

Вищий спецсуд повинен був почати розгляд скарги 15 травня, але з тих пір її засідання вже двічі переносилися. Суд наполягає на особистій присутності екс-прем'єра на суді. Захист Тимошенко стверджує, що їх підзахисна не може бути присутньою на засіданні за станом здоров'я, а сама екс-прем'єр просить розглянути касацію без неї.

Для перевірки стану здоров'я суд постановив призначити судово-медичну експертизу.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини