RU

Вищий госпсуд приймає рішення про виплату Україною боргів ЄЕСУ

21.01.2013, 11:40
Вищий госпсуд приймає рішення про виплату Україною боргів ЄЕСУ - Фото
37ce48645abaaea068d5c5472fd49001.jpg
Колегія суддів Вищого Господарського суду України віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення за касаційною скаргою Кабінету міністрів на постанову Апеляційного господарського суду Києва, який залишив у силі рішення про виплату урядом боргів корпорації ЄЕСУ перед Міноборони РФ.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході сьогоднішнього засідання представник Кабінету міністрів України Лариса Ковтун попросила колегію суддів відхилити позов Міноборони РФ в повному обсязі.

Ковтун підкреслила, що в суди попередніх інстанцій при розгляді справи дійшли до неправильного висновку, вирішивши, що листи прем'єр-міністра Павла Лазаренка є гарантійними листами Уряду. "Рішення Кабінету Міністрів України приймаються колегіально, а ці листи - просто інформативні, це не нормативні документи", - підкреслила вона.

Ковтун попросила відхилити рішення Госпсуду Києва та Апеляційного госпсуду у цій справі і прийняти нове рішення, яким позов Міноборони відхилити в повному обсязі.

Крім цього, представник Держказначейства України Наталія Мавріна зазначила, що при розгляді справи в судах попередніх інстанцій були неправомірно застосовані статті про рядки давності. На її думку, термін позовної давності у справі про борги ЄЕСУ закінчився в 2005 році, що є підставою для відхилення позову Міноборони РФ.

У свою чергу представники Міністерства оборони РФ вважають попередні рішення правомірними і просять залишити їх у силі.

Нагадаємо, Міноборони РФ звернулося в Госпсуд Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд. 239,45 млн.грн. у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини