Вища рада юстиції перевірить суддю Кірєєва

22.07.2011, 11:38
Вища рада юстиції перевірить суддю Кірєєва - Фото
538319b305e8d9083baf6f5c89b028a0.jpg

Перевірка призначена в зв'язку із надходженням запитів народних депутатів від БЮТ - Сергія Власенка, Олени Шустік, Андрія Шкіля та Ольги Боднар. Парламентарі вбачають в діях судді Кірєєва ознаки порушення присяги

Вища рада юстиції перевірить суддю Кірєєва

Вища рада юстиції призначила перевірку депутатських запитів відносно судді Родіона Кірєєва (на фото), який розглядає справу Юлії Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба Вищої ради юстиції, перевірка призначена в зв'язку із надходженням запитів народних депутатів від БЮТ - Сергія Власенка, Олени Шустік, Андрія Шкіля та Ольги Боднар.

Нагадаємо, 8 липня спікер Володимир Литвин оприлюднив запити від групи депутатів від БЮТ до Вищої кваліфікаційної комісії суддів з вимогою звільнити з посади суддю Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва. Нардепи Шустік, Боднар і Шкіль звернулися до голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів з приводу встановлення фактів, які свідчать про порушення присяги суддею Кірєєвим.

Крім того, Литвин оприлюднив запит народного депутата від БЮТ, на той момент захисника Тимошенко Сергія Власенка до голови Вищої ради юстиції з приводу наявності в діях судді Кірєєва ознак порушення присяги.


Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам