RU

Вирок Тимошенко почнуть оголошувати 11 жовтня

30.09.2011, 14:54
Вирок Тимошенко почнуть оголошувати 11 жовтня - Фото
b2ca9be78e1e06843b81c07e22d30465.jpg

Вирок Тимошенко почнуть оголошувати 11 жовтня
Суддя Родіон Кірєєв пішов у дорадчу кімнату приймати рішення у кримінальній справі Юлії Тимошенко про підписання газових контрактів. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на прийняття рішення у нього є час орієнтовно до 11 жовтня, 9:00.

Перед цим Тимошенко марно намагалася добитися від Кірєєва часу на підготовку до заключного слова. Після того, як засідання поновилося після двогодинної перерви, Кірєєв запропонував Тимошенко виступити із заключним словом. "Пан суддя, я нагадую, що свою позицію я виклала. Нам треба спиратися на ті факти, які були викладені сьогодні, нам потрібен час на підготовку", - сказала Тимошенко. За її словами, сьогоднішні репліки прокурорів і цивільного позивача відкривають нові аспекти в справі.

"Якщо це дійсно судове засідання, якщо тут поважаються права людини, ви повинні надати цей час", - сказала вона.

"Я категорично заявляю, що я не відмовляюся від заключного слова", - також заявила вона.

У свою чергу, Кірєєв попередив, що якщо підсудна не виступить зі словом, то суд буде вважати, що вона реалізувала своє право. Ще раз діставши відмову від Тимошенко, суддя пішов у дорадчу кімнату.

Присутні в залі народні депутати провели суддю із залу гучним скандуванням "Ганьба!"

Нагадаємо, прокуратура просить для екс-прем'єра Юлії Тимошенко сім років в'язниці. Про це днями в ході судових дебатів заявила прокурор Лілія Фролова. "За результатами судового розгляду просимо суд визнати Тимошенко винною в здійсненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, - ред.)", - наголосила Фролова.

Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини