RU

"Використовує свій статус". Порошенко не був на 15 допитах - ДБР

30.10.2019, 17:57
Петр Порошенко (Фото: прес-служба Євросолідарності)

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба заявив, що п'ятий президент Петро Порошенко 15 разів не з'явився у відомство на допити. Про це Труба розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

Він уточнив, що в даний час бюро розслідує 13 проваджень, у яких фігурує ім'я п'ятого президента. Розслідування в них, за словами Труби, знаходиться на різних етапах і стадіях.

"Складність у розслідуванні цих кримінальних проваджень полягає в тому, що у нас у ДБР відсутні власні оперативні підрозділи, й тому ми в багатьох своїх діях залежні від різних правоохоронних органів", - додав він.

У всіх провадженнях, підкреслив директор ДБР, Порошенко проходить як свідок. "15 разів екс-президент Порошенко не з'явився на допити", - заявив Труба. І додав: для неявки на допити екс-президент використовує свій статус народного депутата.

Читайте також: Порошенко відреагував на затримання Гладковського: відео

"Ми не можемо застосувати примусовий привід, але це до січня 2020 року. У нас підозри ще не підготовлені й немає, але в трьох кримінальних провадженнях ми йдемо до цього", - розповів Труба, але не став уточнювати, про що саме йде мова.

У свою чергу адвокат Ілля Новіков, який представляє інтереси Порошенка, заявив, що "жоден виклик на допит не залишався без відповіді". Він пояснив, що сторона захисту виступає за проведення з ДБР "однієї повноцінної бесіди в заздалегідь визначену дату".

Читайте також: Порошенко й Мальдіви. ДБР отримало доступ до даних редакції Схем

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини