RU

Виконавча служба зажадала звільнити Будинок профспілок

10.12.2013, 17:07
Виконавча служба зажадала звільнити Будинок профспілок - Фото
295f08d17bf897b4499db22c1f4e4259.jpg

Сьогодні активісти Майдану отримали рішення Шевченківського суду про примусове виселення і заборону входити в будівлю Будинку профспілок всім, крім працівників Будинку профспілок. Про це на свій сторінці в Facebook повідомила народний депутат фракції УДАР Ірина Геращенко.

Виконавча служба зажадала звільнити Будинок профспілок
Нагадаємо, 1 грудня мітингувальники в Києві захопили будівлі Будинку профспілок та Київської міськдержадміністрації. Зараз там знаходяться пункти обігріву та місця для ночівлі мітингувальників. Опозиція заявляє, що з Будинком профспілок у них укладений контракт про оренду приміщення. У приміщенні КМДА, як стверджують опозиціонери, депутати проводять зустрічі з виборцями.

Шевченківський районний суд Києва заборонив народним депутатам проводити прийом громадян на Хрещатику в приміщенні КМДА.

Співробітники виконавчої служби 5 грудня оголосили про необхідність виконання рішення суду про заборону будь-яким особам вчиняти дії з блокування будівлі Кабінету міністрів України і будівлі Київської міської державної адміністрації. "Це виконання рішень суду не передбачає застосування примусових дій з боку влади", - підкреслили в ГІС.

Вчора закінчився термін, коли учасники Майдану відповідно до рішення суду мали звільнити зайняті ними адмінбудинки в центрі Києва.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини