Виключення РФ з Ради Європи стане кінцем діалогу - глава ПАРЄ

25.06.2015, 11:53
Виключення РФ з Ради Європи стане кінцем діалогу - глава ПАРЄ - Фото
Анн Брассер (фото - EPA)
Виключення Росії з Ради Європи означатиме "кінець діалогу" і позбавить РЄ можливості впливати на Москву, в тому числі і для припинення війни в Україні. Про це в інтерв'ю  Європейській правді розповіла президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер.

За її словами, Росія співпрацює з Радою Європи на всіх рівнях, крім Парламентської асамблеї.

"Росія повністю працює з усіма органами, які є в РЄ, вона дуже активна в комітеті міністрів, в інших органах - всіх, за винятком ПАРЄ. І це було їхнє рішення: вони вирішили не брати участі у нашій роботі", - пояснила вона.

За словами президента ПАРЄ, така можливість діалогу з Росією дуже важлива і для припинення війни в Донбасі.

"Для мене очевидно, що Росія повинна бути частиною рішення [про припинення війни в Україні] - так само, як вона є частиною проблеми", - заявила Брассер.

"До речі, на початку росіяни взагалі заперечували свою причетність до подій в Україні; зараз цього немає. Так, досі вони заперечують причетність РФ до подій в Донбасі, але не до ситуації в цілому, як це було ще в минулому році", - додала вона.

За словами Брассер, Росію можна виключити з Ради Європи.

"Так, це можливо. Але це буде означати, що громадяни Росії втратять захист Конвенції... І якщо ми в Страсбурзі приймемо одностороннє рішення -"окей, ви вже стільки натворили, що ми не хочемо вас бачити"- то це рішення піде під шкоду громадянам Росії", - сказала Брассер.

За її словами, РЄ має карати своїх членів, які не виконують взяті на себе зобов'язання, а "виключення з РЄ не може бути покаранням за це ... Виключення - це кінець діалогу".

Як відомо, 24 червня ПАРЄ затвердила жорстку резолюцію "Про можливе позбавлення повноважень російської делегації", якою визнається, що Росія де-факто контролює окуповану частину Донецької і Луганської областей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина