RU

Відповідальність за публікацію записів. Єрмак запевнив - ЗМІ нічого не загрожує

02.07.2020, 17:27
Відповідальність за публікацію записів. Єрмак запевнив - ЗМІ нічого не загрожує - Фото
Андрій Єрмак (Фото: прес-служба Офісу президента)

Законопроект про кримінальну відповідальність за публікацію прослуховування чиновників, ідея якого виникла в Офісі президента, не стосуватиметься записів розмов, що свідчать про злочин. Про це в коментарі  НВ заявив глава ОП  Андрій Єрмак.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Він вважає, що законодавство повинно забезпечити захист іноземним партнерам від незаконного прослуховування їхніх розмов з українськими топ-чиновниками.

"Думаю, всі розуміють, що така публікація [розмов] може завдати шкоди національним інтересам України і погіршити відносини нашої країни з іншими державами. Будь-які іноземні партнери України мають бути впевнені, що нічого з їхніх розмов з українськими лідерами не буде опубліковано", - сказав Єрмак.

Для цього, за його словами, в ОП готові створити відповідний законопроект. Однак на цей момент ніяких напрацювань немає, зазначив Єрмак, є тільки ідея. Перед написанням проекту закону на Банковій мають намір проконсультуватися з експертами.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

"Мета цієї ініціативи - прибрати токсичність із іміджу України, перестати асоціюватися з плівками і скандалами. І тут неважливо, публікуються записи для досягнення внутрішніх українських політичних цілей або геополітичних результатів. У будь-якому випадку, є велика загроза для інтересів нашої країни", - вважає Єрмак .

Глава ОП сказав, що запропонована ініціатива не буде стосуватися публікації записів розмов, що свідчать про злочини вищих посадових осіб України, зокрема корупційні, повідомляє НВ. Також Єрмак запевнив, що дана ініціатива не буде поширюватися на роботу журналістів і не становитиме загрози для свободи слова.

Днями в інтерв'ю Washington Post Єрмак  розповів, що ОП планує ініціювати закон, який зробить злочином публікацію таємно записаних розмов чиновників.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини