RU

"Відповідь буде жорсткою": в ООС посилять реакцію на обстріли

02.05.2018, 12:37
Сергій Наєв (фото - mil.gov.ua)

Командування операції об'єднаних сил (ООС) в Донбасі і командири на місцях не будуть миритися з системними обстрілами позицій ЗСУ в порушення домовленостей про перемир'я. Про це на брифінгу в Краматорську повідомив командувач ООС Сергій Наєв.

Одним з головних своїх завдань на цій посаді він заявив "припинення безкарних обстрілів". "Відповідь на такі провокації буде жорсткою і невідворотною", - сказав він.

Виконання мінських домовленостей не позбавляє ООС права на самозахист і реагування на дії терористів "всіма доступними засобами", додав Наєв, не уточнивши, що саме має на увазі.

Читайте матеріал: Не те АТО. Як змінився формат війни в Донбасі

Також, зазначив командувач ООС, військова діяльність на сході України буде супроводжуватися апробацією з подальшим впровадженням елементів автоматизованих систем управління військами, що особливо важливо для розвідки і контролю повітряного простору зони бойових дій.

"Противник може вважати це відповіддю на загрози, які надходять від деяких російських діячів про плани розширення агресії проти України або залучення нових коштів - наприклад, авіації. Відповідь ЗСУ на такі дії, якщо противник наважиться, буде швидкою і ефективною", - додав він.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини