RU

Видалити сумісників з Верховної Ради не вдасться до лютого?

10.01.2011, 13:32
Видалити сумісників з Верховної Ради не вдасться до лютого? - Фото
aa3b6768bd1d182ec04cc0635b29ae91.jpg

Видалити сумісників з Верховної Ради не вдасться до лютого?
Бютівці наполягатимуть, щоб сумісники склали депутатські повноваження на цьому тижні. Регіонали обіцяють розв'язання цього питання не раніше початку наступної сесії. Про це журналістам на брифінгу повідомили народні депутати від двох фракцій.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, віце-спікер Микола Томенко зазначив, що, оскільки Президент не звільнив посадових осіб, що стали "призвідниками грудневого побоїща", депутати від опозиції спробують хоч би позбавити цих посадових осіб статусу народних депутатів.

"Таких досить багато зібралося. Будемо переконувати, щоб питання сумісників було поставлене на цьому тижні", - сказав він.

Н.Томенко підкреслив, що Президент України почув опозицію по-своєму. "Ми вимагали звільнити Саламатіна (Дмитро Саламатін вже більше півроку суміщає роботу у виконавчій владі з парламентським мандатом, 4 січня він отримав від Президента нову посаду - гендиректора Державного концерну "Укроборонпром", - ред.), він на сайті Президента розширив його повноваження, він тепер ледве не Віце-прем'єр з питань оборони. Поки ми живемо з Президентом в різних країнах, ми вважаємо, що людина, яка по-бандитському себе веде, не тільки не має бути сумісником, але і взагалі не повинна обіймати посади, на які призначає Президент. Президент, навпаки, посилив його статус", - пояснив депутат.

У свою чергу, лідер парламентських регіоналів Олександр Єфремов зізнався, що вирішити питання сумісників заважає адміністративна реформа.

"Є корпоративна солідарність депутатів в залі, і коли йде питання реформування органів державної влади, і сьогодні ті люди, які з депутатського корпусу перейшли працювати туди, не упевнені, що вони завтра залишаться на своїх робочих місцях, то складається така атмосфера в залі, коли депутати за фактом не хочуть це питання голосувати. Це правда, тому я не хотів би, йдучи від цієї правди, щось інше вигадувати. Я думаю, що реально за ці питання ми, напевно, проголосуємо відразу на початку наступної сесії", - сказав він.

Нагадаємо, розгляд питання про складання депутатських повноважень із сумісників, які займають посади в інших органах влади, постійно відкладається. Востаннє до цього питання український парламент мав намір повернутися перед Новим роком.

Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини