RU

Від МВС вимагатимуть спростувати заяви щодо справи Шеремета

18.12.2019, 15:12
Від МВС вимагатимуть спростувати заяви щодо справи Шеремета - Фото
Арсен Аваков (Фото: Руслан Андрусів/прес-служба Нацгвардії)

Адвокат готує позов до суду проти Міністерства внутрішніх справ із вимогою спростувати інформацію про причетність п'ятьох офіційно підозрюваних (у різних справах) до вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це адвокат Віталій Ковальчук повідомив у Facebook.

Ковальчук представляє інтереси підозрюваних у іншій справі - подружньої пари Інни (Пума) та Владислава (Буча) Грищенків, яких чиновники МВС із незрозумілої причини в своїй публічній заяві неодноразово називали фігурантами справи про вбивство Шеремета. У той же час в офіційних коментарях МВС заперечує, що чоловік і жінка Грищенки мають будь-який статус у справі Шеремета.

"Захист вимагає від МВС спростування брехні, зокрема, про причетність родини Грищенків до вбивства Павла Шеремета", - написав адвокат.

Він опублікував свій лист до МВС із вимогою "спростувати недостовірну інформацію про причетність до вбивства Павла Шеремета Владислава та Інни Грищенків, Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь".

На думку адвоката, під час брифінгу демонстрація матеріалів слідства супроводжувалася коментарями чиновників МВС, "які свідчать про їх переконаність у доведеності вини підозрюваних". Таким чином, на думку захисника, була порушена їхня презумпція невинності.

Ковальчук додав, що готує відповідний позов до суду.

Від МВС вимагатимуть спростувати заяви щодо справи Шеремета

Від МВС вимагатимуть спростувати заяви щодо справи Шеремета

Під час брифінгу генпрокурор Руслан Рябошапка назвав справу Павла Шеремета розкритою.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини