RU

Виборці Тимошенко переключилися на Кличка, - Бекешкіна

08.10.2012, 17:05
Виборці Тимошенко переключилися на Кличка, - Бекешкіна - Фото
Ірина Бекешкіна
Керівник фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна вважає, що рейтинг партії Віталія Кличка УДАР зростає за рахунок виборців Батьківщини. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бекешкіна уточнила, що останні соціологічні дослідження зафіксували зростання рейтингу партії УДАР і зниження зростання у Батьківщини.

"УДАР - чітко виражена лідерська партія. Тут не так важливі списки і програма партії, як фігура лідера. Батьківщина теж традиційно була лідерською партією, де більше половини виборців орієнтувалися на Тимошенко", - сказала вона.

На думку Бекешкіної, коли стало очевидно, що Тимошенко не братиме участь у цих виборах, частина лідерооріентірованних виборців переключилася на Кличка. "Відбулася переорієнтація. Хоча якщо взяти сумарно, то відсоток виборців, які голосують за опозицію, не змінився", - додала вона.

Нагадаємо, за результатами дослідження, проведеного фондом Демократичні ініціативи спільно з КМІС, приблизна явка виборців на вибори складе 61%. З урахуванням такої явки, якби вибори відбулися наприкінці вересня, голоси між партіями розподілися би наступним чином: Партія регіонів - 31%, УДАР - 21%, ВО Батьківщина - 20%, КПУ - 13%, ВО Свобода - 7%, Україна -Вперед - 3%, Наша Україна - 2%.

Досьє на Ірину Бекешкіну
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини