RU

Вибори: Янукович стверджує, що влада реагує на порушення

10.10.2012, 13:05
Вибори: Янукович стверджує, що влада реагує на порушення - Фото
Віктор Янукович
"На сьогоднішній день фактично вже створена і працює система моніторингу та реагування на будь-які порушення в ході виборчого процесу. Для цього задіяні органи внутрішніх справ, для цього задіяні всі органи місцевої влади, і будь-яке порушення закону про вибори чи які-небудь адміністративні порушення, пов'язані із цими виборами - на них буде миттєве реагування ", - заявив сьогодні президент Віктор Янукович, відповідаючи на запитання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, президент зазначив, що нинішня виборча кампанія не відрізняється від будь-якої попередньої. "Багато емоцій, є чисто людський фактор. А там, де є порушення - на це система реагує миттєво. Якщо фіксується таке порушення - або адміністративним шляхом виписуються штрафи, або це розглядається Центральною виборчою комісією, а при необхідності розглядається в судах", - додав він.

Він також зазначив, що під час процесу виборів моніторити процес будуть міжнародні спостерігачі.

Президент також нагадав про те, що практично на кожній дільниці будуть встановлені веб-камери, і практично будь-яка людина зможе спостерігати за процесом виборів в онлайн-режимі.

Нагадаємо, раніше громадянська мережа ОПОРА презентувала доповідь за вересень про ситуацію на виборах до Верховної Ради. Найпоширеніші порушення - використання адміністративного ресурсу (179 інцидентів) і підкуп виборців (126 інцидентів). На третьому місці - перешкоджання політичній діяльності (123 випадки).

При цьому, підкреслюють в організації, належної реакції з боку правоохоронних органів і ЦВК, суб'єктів виборчого процесу на системні зловживання не відбувається.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини