Вибори в Україні відповідають демократичним стандартам - ОБСЄ

26.10.2015, 16:19
Вибори в Україні відповідають демократичним стандартам - ОБСЄ - Фото
644743b375b051180fee92eae5f365a7.jpg
Місія Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ констатує, що місцеві вибори в Україні в цілому відрізняються дотриманням демократичного процесу. Однак, країна потребує проведення додаткових реформ, необхідних для підвищення суспільної довіри. Про це йдеться у відповідному звіті на сайті місії.

"Місцеві вибори в Україні були конкурентоспроможними і добре організовані в цілому. Вони пройшли з дотриманням поваги до демократичного процесу", - йдеться у звіті.

Однак, як зазначили представники ОБСЄ, вибори проходили в досить складній і неоднозначній ситуації.

"Тим не менше, складність нормативно-правової бази, панування потужних економічних груп, погрози і фізичні напади на кандидатів, і той факт, що практично все висвітлення передвиборної кампанії в засобах масової інформації мало непрозоре фінансування - підкреслюють необхідність подальшого реформування", - зазначили спостерігачі.

В організації також зазначили, що проведення місцевих виборів показало, що Україні необхідні додаткові заходи "для подальшого підвищення цілісності та суспільної довіри до виборчого процесу".

Читайте також: Порошенко назвав головні поразки і перемоги місцевих виборів

Слідкуйте за виборами: Місцеві вибори в Україні 2015. LIVE

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю