RU

Вибори в Раду: ЧЕСНО забракувало більше половини списочників

25.09.2012, 10:46
Вибори в Раду: ЧЕСНО забракувало більше половини списочників - Фото
Фото: chesno.org
Рух ЧЕСНО досліджував 430 кандидатів з прохідних частин партійних списків шести провідних партій і виявив 242 кандидата, які порушили принаймні 1 з 4 критеріїв ЧЕСНО.

Так, у партійному списку Партії регіонів - 105 порушників з 120 проаналізованих кандидатів, в об'єднаній опозиції Батьківщина - 74 порушника з 120, в УДАРі - 19 з 70-ти, в КПУ - 23 з 70, в Свободі - 9 з 25, в партії Україна - вперед! - 12 з 25.

Оцінку кандидатів рух проводив за чотирма критеріями: відсутність фактів порушень прав і свобод людини, непричетність до корупційних дій, прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя та незмінність політичної позиції у відповідності з волевиявленням виборців.

Що стосується партійних лідерів, за оцінкою ЧЕСНО, лідер партії Україна - вперед! Наталія Королевська порушила чотири з чотирьох критеріїв руху, лідер списку ПР Микола Азаров - два з чотирьох, Петро Симоненко - два, Олег Тягнибок - один. Рух не знайшов підтвердженої інформації щодо порушень критеріїв Арсенієм Яценюком та Віталієм Кличком.

За три критерії порушили: Микола Баграєв, Юрій Іванющенко, Валерій Бондик, Геннадій Васильєв, Володимир Малишев, Ян Табачник, Віктор Янукович, Таріел Васадзе, Андрій Веревський, Євген Сигал, Юрій Мірошниченко від ПР; Костянтин Бондарєв, Сергій Власенко, Михайло Соколов, Олександр Абдулін, Геннадій Москаль, Олександр Дубовой від опозиції; Ігор Алексєєв, Спиридон Кілінкаров від КПУ.

Що стосується самого поширеного порушення, 73 кандидати від ПР і 48 кандидатів від опозиції порушили критерій непричетність до корупційних дій.

Детальні профілі кандидатів за партійними списками доступні на оновленому сайті www.chesno.org
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини