RU

Вибори в Лисичанську визнані дійсними - ОПОРА

26.10.2015, 10:17
Вибори в Лисичанську визнані дійсними - ОПОРА - Фото
4169e4750ec3e55c58d239467c2c1c1b.jpg
Інформація про те, що вибори в Лисичанську визнані недійсними, невірна. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА на своїй сторінці в Facebook.

"Питання про визнання виборів недійсними навіть не розглядалося членами виборчої комісії вночі. За попередніми результатами, на всіх виборчих дільницях вибори визнані дійсними", - сказала спостерігач громадянської мережі Тетяна Плясунова.

Нагадаємо, раніше Комітет виборців України повідомив, що в Лисичанську, Рубіжному а також у Сєвєродонецьку вибори відбулися.

"Немає жодних проблем насправді, завершується підрахунок голосів. У Рубіжному він вже завершився, але там ще сьогодні буде судовий позов по одному з плодів ділянок, і будуть визначені результати голосування остаточно. Точно так само в Сєвєродонецьку, тут немає ніяких проблем з встановлення результатів виборів. І в Сєвєродонецьку, і в Лисичанську, і в Рубіжному вибори будуть завершені", - уточнив голова Луганського обласного відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков.

Слідкуйте за виборами: Місцеві вибори в Україні 2015. LIVE

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини