RU

Вибори в Криму відбудуться у вересні 2015 року

19.03.2014, 11:01
Вибори в Криму відбудуться у вересні 2015 року - Фото
Фото: ЕРА
"Вибори до органів державної влади Республіки Крим та до органів державної влади міста федерального значення Севастополя проводяться під другу неділю вересня 2015 року", - йдеться в ст. 8 договору між Російською Федерацією і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів.

У документі наголошується, що "до обрання органів державної влади Республіки Крим та органів державної влади міста федерального значення Севастополя їх повноваження здійснюють відповідно Державна Рада Республіки Крим - парламент Республіки Крим та Рада міністрів Республіки Крим, Законодавчі Збори міста Севастополя".

Нагадаємо, 16 березня в Криму  пройшов так званий референдум про статус регіону. За останніми даними, за приєднання Криму до Росії висловилися майже 97 % населення. Депутати Верховної ради Криму прийняли постанову про незалежність автономії. Парламент також звернувся з пропозицією про прийняття Криму до складу Росії в якості суб'єкта зі статусом республіки.

18 березня в Москві був підписаний договір між Росією і Кримом про прийняття в РФ республіки Крим. Документ підписали президент Росії Володимир Путін, самопроголошений прем'єр-міністр Криму Сергій Аксьонов, нелегітимний спікер кримського парламенту Володимир Константинов і самопроголошений мер Севастополя Олексій Чалий.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини