RU

Вибори в Києві: опозиція знову звернеться в КСУ

28.03.2013, 13:34
Вибори в Києві: опозиція знову звернеться в КСУ - Фото
92ac2364e63355f9d6f7a9be55f599d3.jpg
Конституційний суд України визначиться з київськими виборами не раніше, ніж через місяць. Про це повідомив сьогодні журналістам народний депутат Батьківщини Юрій Одарченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Одарченко повідомив, що голова КСУ Анатолій Головін ознайомив депутатів від опозиції з текстом подання 48 народних депутатів з приводу виборів в Києві.

За словами депутата, це об'ємний документ, який складається з 8 сторінок тексту. "Воно стосується претензії Партії регіонів і їх бачення цієї ситуації. Вони пишуть, посилаючись на нову Конституцію, що чергові вибори в Україні повинні проходити синхронно. І для того, щоб ця синхронність була дотримана, чергові вибори, в тому числі в Києві, вони хочуть , щоб суд розтлумачив, що вони повинні проходити в 2015 році", - сказав Одарченко.

При цьому він підкреслив, що питання позачергових виборів у Києві в поданні 48 депутатів не ставиться. "На перший погляд, ознайомившись з цією виставою, можна прийти до висновку, що немає ніяких перешкод для голосування за постанову про призначення позачергових київських виборів у зв'язку з цим поданням", - додав він.

У відношенні термінів розгляду подання, Одарченко повідомив, що колегія суддів з даного питання ще не засідала. Подання ще не прийнята до розгляду, і терміни такого розгляду не призначені. Він зазначив, що, за словами Головіна, на цьому тижні колегія вивчить питання і призначить дату розгляду. Найкоротший строк розгляду даного подання - місяць.

Одарченко ще раз підкреслив, що, оскільки питання позачергових виборів у Києві в поданні не зачіпається, постанова про проведення таких виборів у Києві може бути внесена в парламент і проголосована. Уточнюючи на прохання журналістів, чи будуть опозиціонери подавати проект постанови про проведення позачергових виборів у Києві на наступному пленарному тижні, народний депутат Олександр Чорноволенко сказав: "Уже будемо подавати".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини