RU

Вибори: регіонали мають намір зняти недоторканність з депутатів

12.03.2012, 16:36
Вибори: регіонали мають намір зняти недоторканність з депутатів - Фото
a7f3b5335f9573b00c30afc4976a73f1.jpg
Фракція Партії регіонів у Верховній Раді України ініціює розгляд в парламенті питання про зняття з депутатів недоторканності. Про це заявив лідер фракції Олександр Єфремов сьогодні в парламенті.

"Кілька років тому, будучи ще в опозиції, ми наполягали на тому, щоб зняти недоторканність з народних депутатів. Тоді ми підготували законопроект, який відправився на експертизу в Конституційний суд. Сьогодні у нас є відповідний висновок, що в майбутньому дозволить нам продовжити роботу над цим документом", - зазначив політик, слова якого наводить прес-служба регіоналів.

За словами Єфремова, українському суспільству необхідно "не словами, а діями продемонструвати те, що депутати готові відмовлятися від недоторканності". "В рамках законодавчого поля парламентарії будуть себе відчувати так само, як і всі інші громадяни", - вважає Єфремов.

У той же час, за словами заступника спікера парламенту Миколи Томенка, опозиція підтримує ініціативу, але з важливою поправкою: недоторканність має бути знята з усіх - з депутатів, суддів і президента. "Ми хоч завтра готові голосувати, але в тій версії, за якою у нас не буде недоторканних осіб в Україні", - зазначив Томенко, слова якого наводить прес-служба Батьківщини.

"Якщо це якийсь елемент гри напередодні виборів для того, щоб вплинути на хід виборчої кампанії і, наприклад, з деяких активних депутатів зняти недоторканість на час виборів, то ми це перевіримо голосуванням в сесійній залі", - додав політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини