RU

Вибори пройшли в атмосфері безкарності, - ОБСЄ

29.10.2012, 16:50
Вибори пройшли в атмосфері безкарності, - ОБСЄ - Фото
Камери спостереження на дільниці N121071 Дніпропетровська зафіксували, як дівчина кидає в урну для голосування цілу пачку бюлетенів
Глава місії Бюро демократичних інституцій і прав людини ОБСЄ Одрі Гловер заявляє, що українська влада недостатньо реагувала на порушення в ході виборчої кампанії і це кидає тінь на вибори. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"Влада недостатньо реагувала на порушення у виборчому процесі, що призвело до виникнення атмосфери безкарності. Це кидає тінь на вибори і демократичний прогрес, який спостерігався в Україні до недавнього часу", - сказала вона.

Нагадаємо, в сьогоднішньому спільній заяві спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ і Европарламета було сказано, що в ОБСЄ розчаровані парламентськими виборами в Україні і негативно оцінюють процес підбиття підсумків голосування.

"Беручи до уваги зловживання владою і ту велику роль, яку на цих виборах відігравали гроші, схоже що демократичний прогрес рухається у зворотному напрямку", - сказано в заяві.

Також спостерігачі відзначають, що парламентські вибори 28 жовтня характеризувалися недоліком рівних умов для учасників. В основному через зловживання адміністративним ресурсом, недостатню прозорість фінансування виборчої кампанії і партій. А також через нестачу збалансованого висвітлення в ЗМІ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини