RU

Вибори на Донеччині: опозиція поборе стереотип про владу

03.10.2012, 16:23
Вибори на Донеччині: опозиція поборе стереотип про владу - Фото
Юрій Бєліков, кандидат Батьківщини по 55 округу
Найважче в передвиборчій кампанії на Донбасі - боротися проти стереотипу про незламність партії влади. Про це заявив Юрій Бєліков, кандидат в народні депутати Верховної Ради України від об'єднаної опозиції Батьківщина по одномандатному виборчому округу 55 (Жданівка, Кіровське, Гірницький, Совєтський райони Макіївки) під час інтернет-конференції на порталі  ЛІГА.net.

Так, Бєліков, відповідаючи на запитання, наскільки важко вести кампанію в Донецькій області, зазначив, що "головна трудність полягає в тому, що доводиться протидіяти сформованій думці про те, що чинна партія - це незаперечний фаворит, і іншим навіть не варто намагатися претендувати на голоси людей".

"Але будь-який стереотип можна побороти. Виборцям потрібно доносити інформацію, а вони вже самі зможуть зробити висновки і визначитися зі своїм вибором", - підкреслив кандидат.

При цьому він зазначив, що "звинуватити владу в прямому і безпосередньому тиску я не можу". "У мене є можливість спілкуватися з виборцями, вислуховувати їх пропозиції і обговорювати їхні проблеми. Моє завдання на даний момент полягає в тому, щоб люди дізналися про мене як можна більше, ознайомилися з пунктами моєї програми, і зуміли зрозуміти, якими є мої цілі. Я за те, щоб виборці робили свій вибір свідомо. Далі все залежатиме від того, наскільки чесно і прозоро пройдуть вибори ", - сказав Бєліков.

Усі відповіді Юрія Бєлікова на запитання читачів
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини