RU

Вибори фактично почалися, українців почали купувати, - ЦВК

02.03.2012, 15:09
Вибори фактично почалися, українців почали купувати, - ЦВК - Фото
Центрвиборчком
Заступник голови Центральної виборчої комісії (ЦВК) Жанна Усенко-Чорна констатувала, що вже зараз ЦВК спостерігає факти підкупу виборців, але реагувати на них поки не може. Про це вона сказала сьогодні журналістам в ході круглого-столу.

"Виборчий процес ще не почався, але, на жаль, вже зараз ми можемо спостерігати порушення. Поки поза виборчим процесом кваліфікувати такі порушення власне як порушення ми не маємо формальних юридичних підстав. Але можна говорити, що за фактом виборчий процес уже почався", - зазначила Усенко-Чорна, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Заступник голови ЦВК підкреслила, що вже зараз активно ведеться квазіагітаційна робота. "Проводиться вона досить забороненими методами. Наприклад, використовується підкуп виборців. Ми, на жаль, поки змушені пасивно спостерігати такі речі, як поширення продуктових наборів та інше. Але як тільки почнеться виборчий процес, кваліфікація таких дій буде проводитися відповідно до закону. І я думаю, ми зможемо в правове поле повернути ситуацію", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини